Juosta 33
 
MariusV
Marius Jakulis Jason
AAA Law įkūrėjas, vyriausiasis partneris ir valdybos pirmininkas
 
Pareigos ir atsakomybė
Esu „AAA Law“ įkūrėjas, vyriausiasis partneris ir valdybos pirmininkas. Čia dirbu nuo pat biuro įsteigimo 1992 m. Mano specializacija – verslo ir intelektinės nuosavybės teisė. Esu Lietuvos ir Europos prekių ženklų, patentų ir dizaino patentinis patikėtinis. Daugiau kaip 30 metų dirbu teisinės analizės, konsultacijų, atstovavimo ir dokumentų rengimo srityse. Esu geriausių pasaulio teisininkų, dirbančių su prekių ir paslaugų ženklais, sąraše „The International Who‘s Who of Business Lawyers“.
Darbe naudojamos užsienio kalbos
Darbe bendrauju anglų, prancūzų ir rusų kalbomis.
Išsilavinimas
Išsilavinimą įgijau Jungtinėse Amerikos Valstijose – čia baigiau chemijos studijas, o vėliau Niujorko universitete man buvo suteiktas teisės magistro laipsnis prekybos reguliavimo srityje bei teisės daktaro laipsnis. Niujorke dirbau 15 metų, specializavausi intelektinės nuosavybės teisėje ir esu JAV patentinis patikėtinis.
Papildoma informacija
Esu Tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos (AIPPI) grupės Lietuvoje prezidentas. Įkūriau Lietuvos patentinių patikėtinių sąjungą ir ėjau šios organizacijos vadovo pareigas.