Juosta 33
 
AndriusV
Andrius Iškauskas
Partneris, advokatas
 
Pareigos ir atsakomybė
Mano specializacija – informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisė. Atstovauju klientams teismuose, valstybės valdymo institucijose, taip pat santykiuose su kitomis įmonėmis ir organizacijomis.
Darbe naudojamos užsienio kalbos
Darbe bendrauju anglų, rusų, vokiečių kalbomis.
Išsilavinimas
Teisininko darbą pradėjau 1999 m., o advokatas esu nuo 2005-ųjų. Teisininko išsilavinimą įgijau Vilniaus universitete bei Londono universiteto Karalienės Marijos koledže, kur man buvo suteiktas teisės magistro laipsnis.
Papildoma informacija
Su intelektinės nuosavybės bei informacinių technologijų teise glaudžiai susijusi ir mano visuomeninė veikla. Priklausau tarptautinei asociacijai „ITechLaw“, vienijančiai technologijų teisės specialistus. Esu Lietuvos verslo konfederacijos prezidiumo narys, E-verslo, IT ir telekomunikacijų bei intelektinės nuosavybės apsaugos komisijos pirmininkas. Be to, esu Žinių ekonomikos forumo narys, Verslo programinės įrangos aljanso konsultantas teisės ir viešosios politikos klausimais. Esu Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras ir arbitražo teismo prie Čekijos Respublikos ūkio rūmų ir Čekijos Respublikos žemės ūkio rūmų arbitras ginčams dėl „.eu“ domenų.