Juosta 33
 
GiedreV
Giedrė Domkutė
Partnerė, advokatė
 
Pareigos ir atsakomybė
„AAA Law“ komandoje dirbu nuo 1999 m. Specializuojuosi intelektinės nuosavybės, darbo, įmonių bei sutarčių teisėje. Advokate dirbu nuo 2004 m. Buvau viena pirmųjų Lietuvos teisininkų, inicijavusių sėkmingą prekių ženklų savininkų bendradarbiavimą su šalies muitine, siekiant stabdyti falsifikuotų prekių patekimą į Lietuvos teritoriją ir taip efektyviau apsaugoti intelektinės nuosavybės teisę. Per savo darbo praktiką sukaupiau didelę ir įvairiapusę patirtį ruošiant sutartis: licencines, frančizės, konfidencialumo, nekonkuravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto, akcijų pirkimo-pardavimo, nuomos, rangos, paskolos, jungtinės veiklos, akcininkų ir kitas. Teikiu teisines išvadas dėl sutarčių turinio, atlieku teisinį auditą, ruošiu pretenzijas, ieškinius, kitus procesinius dokumentus. Atstovauju klientams visų instancijų teismuose, valstybinėse institucijose ir derybose su trečiaisiais asmenimis.
Darbe naudojamos užsienio kalbos
Darbe bendrauju anglų ir rusų kalbomis.
Išsilavinimas
Teisės magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete. Esu Lietuvos advokatūros ir Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) narė.
Papildoma informacija
Darbo patirtimi dalinuosi rengdama ir skelbdama straipsnius aktualiomis teisinėmis temomis šalies ir užsienio žurnaluose. Esu „Verslo žinių“ žinyno „Konsultacijos vadovui“ bei tarptautinių leidinių „International Intellectual Property Law“, „International Trademark Law“, „Doing Business in 2007“, „Doing Business in 2006“ bendraautorė. Skaitau pranešimus tarptautinėse konferencijose, ruošiu ir vedu seminarus įvairiomis temomis: „Prekių ženklas kaip vertybė“, „Komercinių paslapčių apsauga“, „Frančizės sutartis“, „Intelektinės nuosavybės portfelio valdymas“.